0312 495 11 78 info@boyutmodel.com

BOYUT MODEL İLE TANIŞIN

BOYUT MODEL & MAKET, mimari maket, Endüstriyel Model, Prototip, Müze ve sergi ürünleri ile şirketiniz için eksiksiz donanım ve servis süreçleri sunan bir çözüm sağlayıcısıdır.

Boyut Model olarak 27 senelik tecrübemizle; mimari maket, endüstriyel model, prototip, müze ve sergi ürünleri üretiminde ulusal ve uluslararası birçok projeye imza atmaktayız. Mimar ve mühendislerden oluşan inovatif bakış açısını ilke edinmiş teknik ekibimiz ve üretimde kullandığımız ileri teknolojiyle sektörün lideri konumundayız. Yapı pratiğimiz, akademik bakış açısına verdiğimiz önem sektördeki pozisyonumuzu sağlamlaştırmakta ve uluslararası standartlardaki projelerimize her gecen gün yeni değerler katmaktayız.

Her proje kendi içinde özel ve benzersiz olduğundan ekip ruhu, zamanlama ve maliyet çalışmaları üzerindeki detaycı yaklaşımımız, bizleri hizmet verdiğimiz her proje için ayrıca özel kılmaktadır. Her geçen gün artan ulusal ve uluslararası proje talepleri aynı zamanda firmamızı da büyüyen bir aile haline getirmektedir.

Ülkemizin genç ve dinamik nüfusu sadece teknolojiyi kullanan değil aynı zamanda teknolojiyi geliştiren bir dinamiğe doğru ilerlemektedir. Bu süreçte toplumsal sorumluluğumuzun da gereği olarak tüm amacımız genç beyinlerin önünü açmak için teknoloji geliştiren AR-GE ve Start-Up projelerine katkı sağlamaktır.